Маријана се ослободи од синџирите! Ама скапо плати за тоа:)

25 септември, 20110
marijana i ivan

Маријана Чврљак конечно се ослободи од синџирите со кои беше врзана. Таа конечно се разведе од сопругот Иван. Како што пишуваат Српските медиуми таа се развела спогодбено. Се договориле парите од наградата, која Маријана ја доби како победничка на Големиот брат, да ги поделат. Тој исто така и поставил и неколку услови за чувањето на нивната ќерка. Маријана прифатила се само што побрзо да се разведе и да биде слободна за новата љубов.

Сега треба да почекаме неколку дена или недели да поминат додека Маријана да ја соопшти новата вест дека повторно ќе застане пред олтар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi