И додека бившиот и “пегла” по Белград, Тржан се “мачи” со Швајцарецот

14 август, 20110
Goca+Trzan+6

Гоца е на тешки маки. Освен проблеми со љубовниот живот Гоца се мачи и со “Швајцарецот”.

Уште во 2007 година Гоца започнала да го решава своето станбено прашање, па со таа цел земала станбен кредит. Поради поволноста на каматната стапка таа се одлучила за швајцарска банка. Но, ете сега дошло до промени на односот еврото и франкот, па месечната рата на Гоца од 570 пораснала на 800 евра.

Немоќна Гоца побарала помош од државата, која ја смета за главен виновник на нејзиниот проблем.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit