И ги “закачија” на Џенифер Анистон

8 јули, 20110
article-2012396-0CE932C600000578-31_634x529

Џенифер Анистон  доби отисок од своите раце поставени на официјалната церемонија во кинескиот театар Grauman во Лос Анџелес.

Според озборувањата , 42 – годишната ѕвездаго прослави настанот заедно со новото момче Џастин Теру, близок пријател на Челзи Хендлер и ѕведата на “Horrible Bosses”, Џејсон Бетмен.

Анистон, која почна да излегува со Теру минатиот месец, неодамна призна дека таа е задоволна со животот во моментов и дека е многу среќа што запознала момче како Теру.

Кога ја прашале дали е задоволна од нејзиниот приватен живот таа изјавила: “Да, јас сум многу среќна, имам исклучителна среќа во животот“.

Во меѓувреме пријателите тврдат дека Џенифер, која беше во врска со Џон Маер и Вон Винс и во брак со Бред Пит, велат дека Теру е нејзиниот најдобар избор досега.

Џенифер е целосно посветена на него. Тие се дружеа со месеци. Таа сака целото време да го поминува со него. Тоа е совршена врска”, изјавува пријател на Џнифер.

Анистон очекува да добие ѕвезда на Улицата на познатите, наредната година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi