Не е тешко да се погоди кој ѓавол го тера

8 јули, 20110
naslovna

Во времето кога не можеше да се симне песна и само преслуша, омотите беа она што ни даваа информација плус за песната, а особено за изведувачот. Неретко, плочите се купуваа и само поради омотот.
Ви ги претставуваме најинтересните омоти на сингл плочи од бившата ЈУ. На вашата фантазија останува да замислите што порака пренесуваат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/