И ќе речат после, не го сакала? Е кој не сака принц бе луѓе?:) Го засака под ИТНО!:)

23 јули, 20110
4

Принцот Алберт ll и принцезата Шарлин, по завршувањето на медениот месец се вратија во Монако, а таму беа дочекани пред Oceanographic музеј за да ја отворат изложбата од”L’Histoire du Mariage Princier”(Приказната за свадбата на принцот).

Шарлин изгледа подобро од било когa…среќна, задоволна, облечена во шарен макси фустан – Roberto Cavalli. Што се случило на одморот и колку е навистина среќна Шарлин… останува да дознаеме.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit