И на CNN може да му се случи тоа :)

21 август, 20110
И на CNN може да му се случи тоа :)

Додека сите телевизиски куќи во САД, интернет страници и весници, постојано објавуваат нови  детали од големиот настан свадбата на Ким Кардашиан, нешто чудно и се случи на репортерката на CNN.

Поточно, додека репортерката стоела пред камерата и зборувала за свадбата на славната двојка, едно дете влегло во кадар и почнало да прави гримаси.

Видеото веќе стана  хит на интернет, а некои велат дека токму детето и неговите гримаси се најдобриот дел од венчавката на Кардашиан.

Погледнете!

httpv://www.youtube.com/watch?v=TwJaXPDFQ80

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit