Ким Кардашиан конечно ја омаживме! Фала му на господ :)

21 август, 20110
kim-kardashian-wedding-dress-photos

Ким Кардашиан конечно влезе во белиот фустан. Ја дочекавме и свадбата и првите фотографии од оваа церемонија.

Локацијата

 

Обезбедувањето на патот до местото каде се одржувала свадбата

 

Пристигнувањето на гостите

 

Линдзи Лохан една од многуте познати ѕвезди кои беа поканети на свадбата

 

И на крај се разбира невестата…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi