И на Хулк Хоган му забегаа децата! Ќерка му гола и тоа не до пола:) Хоган полудел:)

14 август, 20110
naslovna

Ќерката на Хулк Хоган, Брук направила интересна изложба со нејзини фотографии. Целта на изложбата била да се заштитат животните и е дел од борбата за правата на животните (ПЕТА).

На оваа изложба биле изложени голи фотографии од Брук, кои кога ги видел нејзиниот татко полудел. Тој не сакал да го гледа тоа, па со раката си ги прекрил очите. Одличен роденденски подарок добил Хулк од својата ќерка. На денот на изложбата на фотогрфаиите на “Пета” тој го просалвувал својот 58-ми роденден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit