И најдобрите скијачки се соблекоа!! Ги предводи олимписката победничка Јулија Манкусо

31 октомври, 20110
0000

Познатите скијачки конечно малку здивнале од напорните тренинзи пред почетокот на сезоната и одлучиле да ги соблечат своите скијачки костуми. На големо изненадување на многумина, го покажале своето секси тело и снимиле “жежок” календар за 2012 година.
Голите скијачки ги предводи познатата американска скијачка Јулија Манкусо на која ова не и е прво позирање пред камерите.

http://www.youtube.com/watch?v=us8enGyjrNg&feature=player_embedded

Зад објективот застанаа и Рајнер Шонфелдер, Хубертус вон Хохенлохе, и други.
Проектот голи скијачки започнал со календарот за 2006 година, а за кратко време почнала и верзијата со познати светски скијачи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi