И ова го има во светот! Билдер се натпреварува како жена!

31 октомври, 20110
109494

Крис Гери Брус дваесет години се натпреварувал како бодибилдер, но како маж, сега повторо се враќа во тој спорт, ама како жена.

Трансексуалецот, 42 годишниот личен тренер од Сан Диего, ќе добие шанса да се натпреварува за златен медаљ на „Border States Classic Bodybuilding“, но овој пат како жена под името Крис Тина Брус.

Тој изјавил дека тоа е врвот од неговиот долг животен пат, кој вклучува развод и операција за промена на полот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KtJLFnClN6g

httpv://www.youtube.com/watch?v=azo27v2Jjlo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi