И овој стана фаца а??! Крај!! :)

13 јули, 20110
BIG BROTHER promotivne fotografije TV RTL

Изјава на деценијата!! Многу важно хахаха … Немеш никогаш не се смирувал со поранешните девојки!

Го кажа тоа и умре, како  во лош вестерн филм. Клецкачов и од Тасос најде начин да и праќа пораки на Маријана а? Лелее ако го разбере мајка мууу… Ќе го отепа и него и неговиот “пас чувар”- чале!

А за Немеш една наша порака-“ Никогаш не вели никогаш”!! Колку е упорна хрватицата, богами.. Сè е можно!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit