И Северина дочека да дава изјави подолги од три збора:)

25 јули, 20110
Severina-Vuckovic

И Севе е потресена од смртта на еми Вајнхаус. Таа за трагичната вест дознала во Сараево, каде била на Сарајево Филм Фестивал како би присуствувала на премиерата на филмот “ Оркестар “, филм за феноменот Плави Оркестар.

Не знам што би кажала. Шокирана сум. Се тоа е толку тажно. Жал ми е за Еми. Со нејзиното заминување изгубивме бројни одлични песни, кои никогаш нема да бидат отпеани, изјавила Северина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit