И на живо, и на мртво- пари си се пари! Ќе ги земат!

25 јули, 20110
amy_winehouse_1-1024

Големи се шансите да го слушнеме недовршениот албум на покојната Еми Вајхаус. Има доста материјал, има многу песни кои се во демо верзија и големи се шансите да биде објавен нејзиниот трет албум.

Но, конечната одлука за тоа дали да биде објавен овој албум ќе ја донесе семејството на Еми.

Инаку нејзиниот последен албум : Back to Black “ има добиено 5 Греми награди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit