Ice – T со сопругата Coco во јуни започнуваат со сопствено реално шоу

29 април, 20110
smooth magazine 230107

Рап иконата Ice – T заедно со својата сопруга, стриптизетата Coco, ќе започнат со реално шоу кое е насловено “Ice Loves Coco”.

Шоуто ќе се емитира на популарниот шоубиз канал Е! Во осум продолженија, а камерите ќе пратат дел од работниот и приватниот ден на славниот пар.

http://www.youtube.com/watch?v=GJ8nRTXr9T4&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma