Идеја за летна шема

23 јуни, 20110
Идеја за летна шема

Еве добра идеја како може ова лето да се разладуваме во нашиот град. Според метеоролошките прогнози, оваа сезона се очекува да биде многу топло и врнежливо. Инфраструктурата на нашите улици е совршена за вакво нешто. Па, да ги искористиме условите и да уживаме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi