Им удрила славата во глава! Познати деца-актери кои завршиле зад решетки!!!

24 октомври, 20110
linzi lohan

Притисокот, парите и славата понекогаш се премногу за децата актери и пејачи кои често се оддаваат на лоши работи, како алкохол, дрога, бурен ноќен живот… Погледнете кои се познати „фацки“ кои беа многу слатки како деца – актери и пејачи , подоцна во животот имаа проблеми со законот и завршија во затвор:

Меколи Калкин

Едвард Фурлонг

Дејна Плато

Линзи Лохан

Мајкл Џексон

Кори Филдман

Брајан Бонсал

Татум О’Нил

Гери Колман

Мекензи Филипс

Тод Бриџис

Лиф Герет

Дени Бонадуче

Кристијан Слејтер

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi