Има и побудали од нашиве :) Полудел новинар директ на ТВ :)

11 август, 20110
novinar

Со оглед дека незгоди им се случуваат и на најдобрите, не е чудно што на локалната телевизија во Ноксвил во Тенеси се случи блам.

Јавувајќи се од терен, новинарот си го одработи извештајот, но изгледа не беше баш задоволен од сработеното. Своето незадоволство си го покажа пред камерите да престанат да снимаат, а екипата во студиото се обидувало да го објасни однесувањето на нивниот колега.

Но, изгледа дека и на нив не им беше сосема јасно што точно се случило, но ако сакате пра проверите и да погодите што толку го изнервира новинарот па тотално „одлепи“ пред камерите, се разбира погледнете го видеото!

http://www.youtube.com/watch?v=OIcGzwKG8-Y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi