Има ли нешто под “палтенцето” Никол Шерзингер??? Не знам, погледнете сами!!!:)

30 октомври, 20110
9

По најплатениот модел во светот, Жизел Бундхен, секси домаќинката Ева Лонгорија и сензуалната убавица Кристина Хендрикс палтоto и со потпис “London Fog” неодамна го облекла и пејачката Никол Шерзингер, која е новото лице на популарниот бренд.
Некогашната натпреварувачка во шоуто Танц со ѕвездите, а сега жири во X-фактор, изгледа прекрасно во првата рекламна кампања.
Поранешната членка на женскиот бенд Pussycat Dolls неодамна, поради бројните деловни обврски ја прекинала четири годишната врска со Формула 1 возачот Луис Хамилтон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi