Има ли пилот во авионот:)? Среќа што се заврши среќно:)))

30 октомври, 20110
pppp

Видеово е лудница…

Авионот прво за малку ќе удрел во хотелот кој се наоѓал близу до брегот, но искусниот пилот некако го накривил и успева во последен момент да го избегне судирот. Потоа за кратко време повторно се појавува авионот и слетува на самата плажа покрај хотелот. По се изгледа дека авионот имал некој голем дефект штом пилотот принудно морал да го спушти авионот на самата плажа.

http://www.youtube.com/watch?v=QCzHpZKBp7Q&feature=youtube_gdata_player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş