Има ли потажен поглед од овој? :(

8 август, 20110
Има ли потажен поглед од овој? :(

Нема крај на радоста која ни ја даваат домашните миленици. Ова персиско маче е едно од најслатките кои сме ги виделе, со неодолив поглед.

Персиското маче се вика Индија и веруваме дека ќе ви го разубави денот само со еден поглед!

httpv://www.youtube.com/watch?v=qIMvntC6pBc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi