Нема да верувате колку Ријана троши за фризури!?

8 август, 20110
rijana-frizura

Познатата пејачка од Барбадос постојано ги менува своите фризури, скоро и да нема настап, а таа да нема сменето нешто. Дали некогаш сте се запрашале колку троши Ријана на фризури?

Судејќи по пишувањето на британските медиуми, Ријана неделно само за фризура троши 14.000 фунти, а тоа е така бидејќи таа соработува само со водечките стилисти и фризери од Холивуд.

Пејачката од Барбадос спремна е дневно да „искешира“ и по 2000 фунти само за да изгледа поразлично. Таа сака да биде пионер на новите стилови, а потоа сите да ја имитираат, а за сето тоа да се постигне, треба и добро да се плати.

Неодамна дури и познатата Ким Кардашијан ја нарече Ријана модна икона и трендсетерка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit