Имале секс во полициски автомобил и тоа со лисици на нив! :)

17 ноември, 20110
60536659

Една двојка од Тексас го избрала најлошото време и место за попладневно водење љубов. Во полицискиот автомобил тие воделе љубов откако биле уапсени за поседување наркотици.

Целата приказна започнала со анонимен повик до 911 кој известил дека човек се онесвестил на автопатот 59 во Портер.

Полицијата пристигнала на местото и го пронашла мажот кој не бил при свест и покрај него уште двајца. Еден од осомничените бил Хауард Виндхам, кој се обидувал да го разбуди човекот со шлаканици. Другото лице била Тина Мари Ари. По истрагата кај нив биле пронајдени таблети.

Двојката веднаш била уапсена и одведена во полициската станица. Но, на патот до неа полицаецот забелжал на ретровизорот дека Тина ја нема на задното седиште, кога се свртел видел дека таа некако успеала да му ги соблече панталоните на Хауард и да го задоволи.

Тие биле обвинети за поседување на дрога, но не и за непристојно однесување во јавност.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi