Имате висок шеќер, не го гледајте ова видео! :)

27 август, 20110
0128007.48

Малкумина можат да му одолеат на слатките животнчиња, особено уште кога тие се многу мали. Нема такво суштество во светот на животните што како “бебе” само со еден поглед нема да го победи човекот.

Овој факт го негираат само луѓе со ладно срце без љубов за никого освен себе. Но, за нив не вреди ни да се зборува.

За сите оние кои паѓаат во транс на неодоливиот животински свет носиме мали, но неверојатно слатки, мало маче и мајка куче.

Уживајте!

httpv://www.youtube.com/watch?v=WT26L7P_DFA

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=UrkO_XZj66s

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=ngsmFRdbq_k

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma