Искористете ги марамите и во лето

27 мај, 20110
Difference-between-scarf-and-stole

Времето се стоплува, но тоа не значи дека треба да се откажете од своите омилени зимски парчиња (марами). Шалчиња од лесен материјал ќе направат да изгледате и да се чуствувате поубаво, тие се идеален моден додаток за летно време. Можностите за експериментирање со марами за вашиот летен аутфит е бесконечен, се зависи од вашата креативност како ќе ги искористите марамите да добиете совршен изглед.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma