Испаднаа градите на Џенифер Лопез

20 јуни, 20110
jennifer lopez launch 020211

Џенифер Лопез, најубавата жена на светот, според магазинот “People” ги покажа своите атрибути во емисијата на германскиот водител Томас Готшалк.

Освен Џенифер, во последната емисија на водителот, гостинки биле и Камерон Диаз и Хајди Клум. Џенифер била главната ѕвезда на вечерта. Кога таа се појавила во свилениот долг фустан ги засенила сите останати. Но, фустанот не се покажал како многу практичен. Додека таа седела свилениот фустан се лизнал од нејзините рамења и и ги открил градите. Таа веднаш се покрила, но не успеала да изреагира толку брзо како камерманите и фотографите кои сепак успеале да ги уловат нејзините голи гради.

http://www.youtube.com/watch?v=ys92CCye648&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma