Исус на сметка во супермаркет

18 јули, 20110
isusnaslovna

Њујорк – Џејкоб Симонс од Јужна Каролина многу се изненадил кога се вратил од купување од локалниот супермаркет „Volmart“.

– Го видов Исус на сметката од продавницата! Ова е порака од Бог!, изјавил Џејкоб.

Дали е во право, проценете вие самите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit