Мајката на Џеј Ло е виновна за се!!!

18 јули, 20110
JLowithMom copy

Овие денови најактуелен е холивудскиот пар Џенифер Лопез и нејзиниот сопруг Марк Ентони. Веста дека тие се разведуваат ги преплави сите медиуми.

Најновата информација вели дека мајката на Џеј Ло е виновна што нивниот брак се распаднал. Таа била постојано присутна во нивниот дом. Со изговорот дека доаѓа за да помогне при чувањето на двете деца, таа се трудела се да држи под своја контрола, изјавил близок пријател на Марк. Тоа тој не можел да го поднесе. Веќе долг период тој се измачуваше со тој пробле. Не можеше остојано да бега од дома, на крајот се очекуваше ова, изјавил изворот.

Дали е ова само изговор на Марк? Дали тој навистина и бил од помош на Џеј Ло или не се ни потрудил, останаува познато само за нив двајца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit