Иванка Трамп како тргнала…ќе се породи на јавен настан

14 јули, 20110
FP_IMAGE_7596992/FP_SET_7595416

Ќерката на Доналд Трамп, Иванка Трамп, наскоро би требала да се породи.Но, тоа не ја спречува да ги посетува јавните настани. Иако Иванка е на добар пат да се породи, таа изгледа беспрекорно.

Со сопругот Јаред Кушнер, како и неколку пријатели како Никол Кидман и Кит Урбан во средата се појавила на премиерата на филмот “Snow Flower and the Secret Fan” во Њујорк. Таа изјавила дека со нејзиниот сопруг уживаат во последните денови на “слобода”, пред бебето да дојде на свет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit