Умреле сите фризери во Холивуд?!!!

14 јули, 20110
holivudfrizuri

Ѕвездите во Холивуд често знаат да погрешат со изборот на гардероба, но и со изборот со  какви фризури ќе се појават во јавноста. Папараците се секогаш тука да ги фатат и овие неславни моменти на лоши фризури на познатите актери, пејачи во Холивуд.

Jennifer Love Hewitt

 

Gerard Butler

 

Courtney Love
Britney Spears
Alan Cumming

 

Pink
Rihanna
Sandra Bullock
Sarah Jessica Parker
Sharon Stone
Nick Nolte

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit