Изабел Фонтана ја прикажа новата колекција на Манго

7 април, 20110
mango izabel

Бразилската убавица, Изабел Фонтана е новото заштитно лице на Манго за новата колекција наменета за пролет – лето 2011. Фотографиите се направени од страна на фотографот Тери Ричардсон.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma