Излегоа цицињата на Лејди Гага:) нема баш со што да се пофали :)

29 август, 20110
gaga - naslovna

Контроверзната Лејди Гага се појави на еден настан во Беверли Хилс нормално со ексцентрична облека и ненормално високи потпетици.

Овој пат Гага се реши за црвен костим со длабоко деколте кое откри сè што имаше.

По она што можеше да се види Гага не поседува облини кои веќе извесен период се главна особина на секси жените на денешницата.

http://www.youtube.com/watch?v=DXtV4533Aw4&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma