Излегоа градите на Ева

7 април, 20110
gradite na eva

Ева Лонгорија го претстави својот готвач, во шоуто на Дејвид Летермен. Таа се појави во минијатурен костим, под кој очигледно не носеше ништо. Во еден момент копчето од костимот се откопча, и градите на Ева излегоа.

На Дејвид не му беше неугодно во моментот, туку напротив и помогна на Ева со тоа што ја забавуваше публиката додека таа се закопчуваше.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lv2d7-kTPU4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi