Ја најдов вилушката кај татко ми во стомак :)

6 јули, 20110
SKINNER

Овие ренгенски снимки даваат приказ за неверојатните инциденти кои луѓето неможат ни да ги замислат.

За малку избегната смрт или пак предмети во телото кои со години луѓето си ги носат со себе. Ендрју Лин чија глава е на сликата, во главата има цевка која му влегла кога доживеал сообраќајна несреќа. Тој едноставно имал среќа и преживеал.

Погледнете ги останатите ренгенски снимки од луѓето кои имале слични несреќи насекаде во светот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/