Сораја имала бурно минато! Фудбалери, сообраќајки…

6 јули, 20110
soraja naslovna

Откако Сораја излезе од куќата на Големиот Брат многу мрачни приказни од нејзиното минато излегоа во јавноста. На сето тоа таа кажува дека се само измислици на болни умови. Приказните велат дека таа го продала имотот на покојната мајка за да вгради силикони, заради што нејзиниот татко се откажал од неа, дека се занимавала со проституција, дека била во врска со фудбалери, па дури и дека е вмешана во убиство на својата другарка.

За сето оваа таа дала објаснување во своето интревју за Прес. Имено, таа демантирала дека некогаш се занимавала со проституција. Провокативниот изглед не го поврзува со таквата професија. Јас им покажав на сите дека не сум агресивна личност. Во шоуто покажав колку сум смирена и какви ставови имам за сексот. Заради мојот изглед сите мислеа дека оргии ќе изведувам, но јас не го направив тоа, изјавила Сораја.

Таа ги демантирала врските со фудбалерите, како и дека го продала имотот за да стави силикони. Не знам дека постојат толку скапи силикони за да треба да продадам имот за нив. Да вистина е дека јас продадов дел од имотот, но со тие пари не ставив силикони, изјавила Сораја.

На прашањето за нејизниот татко и односот кој го имаат, таа не сакала да коментира. Тоа е болна тема и не сакам да дискутирам за тоа. Тој ми се јави по завршувањето на шоуто и ми кажа дека е горд на мене, ете тоа е се што ќе кажам, одговорила Сораја.

На прашањето за убиството на нејзината најдобра другарка Сораја одговорила: Доколку јас имав врска со сообраќајката во која загина мојата пријателка јас сега немаше да бидам на слобода. Тоа само болни умови можат да го смислат.

Што се однесува на идните нејзини планови таа одговорила дека би сакала да се занимава со јавна професија, би сакала да биде пејачка или водителка. А, доколку добие прифатлива понуда за да се слика гола сигурно нема да ја одбие.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit