Ја нема, ја нема, па глуми оргазам во емисија!

18 август, 20110
tila-tekila

Старлетата Тила Текила во последно време нигде ја нема, како да пропадна во земја. Во јавноста долго време никој не го спомнуваше нејзиното име и одеднаш БООМ !!!! се врати за да ги отвори устите на наќин на кој само она може и умее – со оргазам во живо!

Тила Текила гостувала во познатото американско шоу на Хавард Штерн и со оглед на фактот што долго време ја немаше во јавноста, максимално се потруди нејзиното „враќање“ да биде сензационално.

Освен што ги покажала своите големи силиконски гради, во живо маструбирала и на тој начин на сите им дала до знаење како тоа изгледа и звучи кога таа ќе го достигне врвот на оргазмот.

Откако маструбирала со помош на своите раце, се согласи да седне на Sabian (справа за маструбирање наменета за жените, првата справа од ваков вид е дизајнирана 1980). И да не трошиме повеќе зборови погледнете како изгледаше тоа во живо.

httpv://www.youtube.com/watch?v=nd8xYb1bNXg

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi