Jane Fonda со насмевка од 55.000 долари

20 мај, 20110
janedogRolston

Jane Fonda атрактивната 73 годишна актрека изгледа прекрасно и на овие години. Таа се појави на црвениот килим на Канскиот филмски фестивал, каде го привлече вниманието на сите фоторепортери.

Таа изјавила: Оваа насмевка вреди 55.000 долари. Требаше да изберам, нов автомобил или нови заби, јас избрав да имам убава насмевка, изјавила Jane.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma