January Jones е трудна, а дали се знае кој е таткото?

29 април, 20110
january_jones

Актерката January Jones ја објави веста дека е бремена, но не го кажа името на таткото. Нејзината портпаролка за магазинот People изјавила дека Jones детето ќе го чува сама.

Таа до неодамна беше во врска со комичарот Jason Sudeikis. Но, нивната врска завршила заради далечината. Тој постојано бил во Њујорк, а таа заради обврските била во Лос Анџелес.

За Jones се зборуваше дека до сега била во врска со Adrian Brody, Jim Carrey, Josh Groban и бизнисменот Brandon Davis.

Пред да стане славна актерка, додека работела како модел таа била во врска и со актерот Aschton Kutcher.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma