Jean Claude Van Damme ја прифати улогата во Expendables 2

9 мај, 20110
kinopoisk.ru

Белгискиот актер Jean Claude Van Damme ќе биде дел од актерската постава за продолжението на филмот Expendables 2, каде ќе има улога на негативец.

Иако тој не ја прифати улогата во првиот филм, овој пат не можел да ја одбие улогата. Тој лично потврдил за новата улога.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma