Исмејување на погребот на Осама

9 мај, 20110
Исмејување на погребот на Осама

Не требаше да помине многу време по смртта на Осама Бин Ладен, а целиот тој настан да се искористи за реклама и да стане хит  на Youtube. Погледенете каде и како завршило телото на најбараниот терорист во оваа верзија…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi