Will Smith фаворит за новиот филм на Tarantino

9 мај, 20110
Willsmith

Will Smith  е главен фаворит за главната улога во новиот филм на Tarantino, “Django Unchained”.

Кон актерската екипа за новиот филмски проект на Тарантино можно е да се приклучат и Samuel Jackson и Christoph Waltz.

Станува збор за нова верзија на вестерн филмот “Django”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi