Јелена Карлеуша и со штикли оди во кревет! :)

22 октомври, 20110
jkk

Српската пејачка Јелена Карлеуша ги покажала омилениот пар чевли во кои често води љубов со својот сопруг Душко Тошиќ.

Додека гостувала во една телевизиска емисија, Карлеуша изјавила дека дошла со омилените чевли, кои често ги носи на себе и додека води љубов со својот сопруг.

„Јас само поради мода ги носам овие чевли. Тоа се боздоган чвели, а ги направил некој кој очиглено ги мрази жените, бидејќи се многу неудобни, но на мажите им се допаѓаат. На пример мојот сопруг, кој најмногу сака во кревет да сум облечена само во секси долен веш и чевли со екстремно големи потпетици, тоа го пали“, изјавила Јелена Карлеуша.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi