(Анти) Фешн фризури!!? :)))))))))

22 октомври, 20110
12

Модните фанатици посебно оние „тврдокорните“ знаат да претераат до тој степен кога модата преминува во „циркус“, или поинаку кажано вкус кој се вика „невкус“. Па затоа би било убаво некој што е стручен во областа на модата да не просветли дали е ова мода или не!?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş