Jennifer Lopez бара зголемување на хонорарот од American Idol

26 април, 20110
Jennifer+Lopez

Латино дивата Jennifer Lopez, која е дел од жирито на American Idol реши да го искористи моментот. Свесна дека гледаноста на American Idol е зголемена со нејзиното присуство таа реши да побара зголемување на хонорарот за 8 милиони долари, доколку сакаат да остане како дел од проектот.

До сега Jennifer зимала 12 милиони долари од сезона, а за следната 11-та сезона од American Idol таа побарала 20 милиони долари, и нејзиното парање е исполнето. Вакво барање имал и уште еден член од жирито, Steven Tyler но неговото барање не било одобрено.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma