Jennifer Lopez со нова песна

18 април, 20110
J.-Lo

Jennifer Lopez ги израдува своите фанови со уште еден сингл, трет по ред од престојниот албум насловен како “Love?”.

По мега популарниот “On the floor” музичките критичари сметаат дека новиот албум на Jennifer, е албум која мора да го имате. Новата песна со наслов “Papi” е дел од албумот кој е најавено да биде пуштен на 3-ти мај.

http://www.youtube.com/watch?v=-y4vMlrRBNo&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi