Jennifer Lopez во прегратки на друг маж?

19 април, 20110
jennifer so drug

Најубавата жена на светот, според магазинот People, деновиве го снимаше најновиот видео запис за една од песните која се наоѓа на нејзиниот нов албум. Дел од снимањето бил и мексиканскиот Brad Pitt, актерот William Levy.

Тој по снимањето дал изјава дека било прекрасно да се работи со жена како што е Jennifer. За време на снимањето тој бил во нејзина непосредна близина и размениле неколку прегратки. Заради тоа што Levy е еден од најпосакуваните мажи, сигурно на нејзиниот сопруг Marc не му било баш драго што тој ја имал шансата да биде во прегратките на Jennifer.

http://www.youtube.com/watch?v=A0tsFBDrwHw&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi