Pull&Bear колекција за пролет-лето 2011

19 април, 20110
pullbear-naslovna

Доколку сте од оние кои уживаат да носат модели кои ќе им пружат комфор и удобност, тогаш погледнете ја новата колекција на Pull&Bear која е токму таква.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi