Justin Bieber со нова песна

20 мај, 20110
KIIS FM Wango Tango

Канадската тинејџ атракција Justin Bieber ја објави својата најнова песна “Come Home to Me”.

Инаку Bieber е во топ три најпопуларни славни личности. Тој има огромен број на фанови, но сега за сега ги има во помал број за разлика од неговата колешка Lady Gaga која според Twitter е на првото место.

Тој ја понуди оваа песна како утеха за сите оние кои останаа разочарани бидејќи не успеале да бидат дел од неговата светска турнеја.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit