Lady Gaga демантира дека е во врска со Justin Timberlake

20 мај, 20110
ladygaga_timberlake_facebook

Контроверзната пејачка Lady Gaga пред извесен период ја прекина врската со момчето Luc Carlo, но по снимањето на спотот за песната “Judas”, таа се зближила со Norman Reedus, кој беше главна улога во истата, и од тогаш се неразделни.

Но, постојат извесни шпекулации кои велат дека таа исто така интензивно го поминува своето време со Justin Timberlake. На Facebook таа објавила фотографија на која се прегрнува со Justin, но за да не ги збуни своите фанови објаснила: “Девојки немојте да бидете љубоморни, тој ми е само пријател кој ме смее до солзи”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi