Pippa ја заработи првата чанта

20 мај, 20110
Pippa-Middleton

Pippa Midleton ја заработи својата прва чанта од модниот бредн Modal. Познато е дека таа е страствен обожувач на овој бренд, па тие решија да и возвратат на подршката и љубовта па целата нова колекција на чанти ќе го носи нејзиното име.

Во прилог ви нудиме да погледнете како изгледа барем една од чантите. Оваа чанта конкретно чини 149 фунти.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/