Каде Џорџ Мајкл си ги носи дечковците на клецкање?:)

15 август, 20110
george-michael1

Некои луѓе навистина знаат како да живеат. Ви ја претставуваме прекрасната викендичка на популарниот пејач Џорџ Мајкл која се наоѓа на преубавата песочна плажа во Палм Бич, Австралија.

Оваа модерна вила, чија вредност се проценува на околу 6 милиони долари, располага со 350 м2 прекрасно уреден простор. Во куќата има 5 спални соби, 6 бањи и огромна кујна, но она што го одзема здивот е прекрасниот поглед кон океанот.

Куќата има два спрата и прозорци на секој чекор за целосно уживање, а располага и со отворен базен и прекрасна градина.

Убедени сме дека Џорџ Мајкл навистина ужива во своето прибежиште, далеку од сите досадни новинари и папараци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit